Perłowy Uśmiech
Białystok - Łomża - Dobrzyniewo Fabryczne - Gródek Zadzwoń i umów się na wizytę 85 651 10 01

O nas

Centrum Stomatologii Estetycznej PERŁOWY UŚMIECH jest podmiotem leczniczym utworzonym w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Nasz personel stanowią lekarze specjaliści różnych dziedzin stomatologii, będący również nauczycielami akademickimi Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W oparciu o najnowszy sprzęt stomatologiczny oraz wysokiej klasy materiały mamy przyjemność zaoferować Państwu świadczenia stomatologiczne na najwyższym poziomie zgodne z najnowszymi światowymi standardami. Szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie naszym Pacjentom bezbolesnej terapii w komfortowych przytulnych wnętrzach naszych placówek.

Serdecznie Państwa zapraszamy na bezpłatne badania stomatologiczne oraz konsultacje.

Nasze gabinety

Nasze usługi

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie działy stomatologii i zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza jest dziedziną stomatologii poświęconą profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków próchnicowych.

Endodoncja

Endodoncja jest to dział stomatologii zachowawczej zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba

Stomatologia dziecięca

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym to wizyta adaptacyjna. Polega ona na demonstracji dziecku instrumentów i aparatury.

Chirurgia Stomatologiczna

W naszym gabinecie oferujemy Państwu szeroki zakres usług chirurgicznych począwszy od prostych ekstrakcji (usunięcia) zębów jedno- i wielokorzeniowych skończywszy na najbardziej skomplikowanych, takich jak wkręcanie implantów.

Protetyka Stomatologiczna

Korony i mosty mogą być wykonane w różnorodny sposób i z różnych materiałów. W zależności od wskazań medycznych i estetycznych proponujemy pacjentom korony metalowe lub na złocie, licowane kompozytem lub porcelaną.

Periodontologia

Periodontologia to nauka zajmująca się przyzębiem, zespołem tkanek, które współdziałają ze sobą w utrzymywaniu łączności między zębem, a kością szczęki lub żuchwy.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish